Sezon sonunda PTT 1. Lig’e veda eden Bucaspor’da Başkan Kayışlı, kongre kararı almayacaklarını, Teknik Direktör Eriş’le yola devam edeceklerini ve yeni sezonda genç ağırlıklı bir kadroyla mücadele edeceklerini ifade etti

BUCASPOR Başkanı Çetin Kayışlı, kongre kararı almayacaklarını ve göreve devam edeceklerini söyledi. Düzenlediği basın toplantısında yeni sezonda 2’nci Lig’de mücadele etmeye hazırlanan kulüpteki son gelişmelerle ilgili bilgi veren Başkan Çetin Kayışlı, “Yönetim olarak görevimizin başındayız. Yeni sezon için 3 milyon TL’lik bütçe belirledik. Bu rakamın 2.5 milyon TL’sini yönetim kurulu olarak karşılayacağız. Teknik direktör Levent Eriş’le yeniden anlaşmaya çok yakınız” dedi.

GENÇLERLE YOLA DEVAM
PTT 1’inci Ligi’nden düşen kadrosundan Erkan, Zafer, Emin, İskender ve Nsaliwa’nın ayrıldığı, Emre Şahin ve Yasin’in de ayrılmak üzere olduğu Bucaspor’da FIFA kanalıyla gelen transfer yasağını kaldırmayacaklarını belirten Başkan Kayışlı, “Kadromuzda altyapıdan gençlerle birlikte 52 oyuncu var. Yola onlarla devam edeceğiz. Dışarıdan alınan oyuncuların fayda sağlamadığını 2’nci Lig’e düşerek acı şekilde gördük” diye konuştu. Bucaspor’da son olarak yönetici Erkan Çimen istifa etmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here