Bu sezon oynadığı futbolla Şeytan’ın başarısında pay sahibi olan Rıza Efendioğlu’nun sözleşmesinin 31 mayıs’ta bitecek olması yönetimi harekete geçirdi. Genç futbolcu, “Teklifler var ancak ilk tercihim Altınordu olacak” dedi

ALTINORDU’da sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona erecek olan Rıza Efendioğlu, önümüzdeki sezon da kırmızı lacivertli formayı giymek istediğini söyledi. Sezon bitiminde yönetimle ön görüşme yaptığını, durumun önümüzdeki günlerde netlik kazanacağını dile getiren tecrübeli stoper, “Başka kulüplerden de teklif alıyorum ancak ilk tercihim Altınordu olacak” dedi. Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın daha önce, “Altınordu’da jübile yapmasını istiyorum” şeklinde açıklamada bulunduğu Rıza, kulübünü çok sevdiğini, İzmir’de mutlu olduğunu belirtirken şunlarısöyledi: “Düzenimi bozma niyetinde değilim. Ancak olayın ekonomik boyutu da önemli. Para elbette her şey değil ancak benim de sorumlu olduğum insanlar var. Koşullarda anlaşırsak, seve seve kalırım.”

Gençlere Özkan’dan sürpriz

ELITE Neon Cup Turnuvası için Yunanistan’ın başkenti Atina’da bulunan Altınordu U15 Takımı’na Başkan Seyit Mehmet Özkan’dan sürpriz baskın geldi. Kırmızı lacivertli ekibin İngiliz Manchester City ve Yunan temsilcisi PAS Gianni ile oynadığı maçları saha kenarından izleyen Başkan Özkan, genç futbolcularını ve teknik ekibi kucaklayarak tebrik etti. Başkan Özkan, sürpriz ziyaretinde, “Bugün Manchester City U15 takımıyla başa baş oynuyorsanız, 5 sene sonra onların A takımıyla da bu şekilde oynayacaksınız, demektir. İnanmak, hedef koymak ve bu hedefe yürümeye başlamak her şeyden önemlidir” dedi. Altınordu U15 takımı, Manchester City’e 2-1 yenilirken, PAS Giani’yi ise 1-0 mağlup etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here