İspanya’nın spor gazetesi AS’ın internet sitesinde okuyucularına duyurduğu Athletic Bilbao altyapı direktörü Aitor Larrazabal’ın Altınordu’ya teknik direktör olacağı iddiasının doğru olmadığını açıkladı. Murat Dizdar, bu konuda yaptığı açıklamada teknik direktörleri Hüseyin Eroğlu’nun yeni sezonda da takımın başında olacağını söyledi.
Geçtiğimiz eylül ayında Athletic Bilbao ile kardeş kulüp anlaşması yapmak üzere gittikleri İspanya’ya çekilen fotoğrafların İspanyol medyası tarafından yeniymiş gibi servis edildiğini dile gfetiren Murat Dizdar, şöyle konuştu: “İşin doğrusu, teknik direktörümüz Hüseyin Eroğlu ile birlikte bu haberlere gülüp geçtik. Yine de Altınordu olarak İspanya’da gündem yaratmamız, tanıtım açısından bizim için sevindirici.”

Şeytan’ı 2. lik kesmedi

İSTANBUL’da oynanan U19 Elit Ligi Süper Kupa Finali’nde karşılaştığı Beşiktaş’a 2-1 yenilen Altınordu’nun şampiyonrluğu kaçırarak 2’ncilikle yetinmesi, kırmızı lacivertli kulüpte üzüntü yarattı. U19 Elit 1’inci Ligi’ni namağlup lider bitiren genç oyuncularının A Takım’da forma giymek için zamana ihtiyacı olduğunu dile getiren Altınordu Futbol Direktörü Murat Dizdar, “İspanya’da katıldıkları turnuvada oynadıkları 3 maç gençlerimizi yormuş. Ancak A Takım’a yükselmek için daha çok çalışmaları gerekiyor. Vites yükseltmeleri şart” dedi. Murat Dizdar, altyapıdan bazı oyuncularını önümüzdeki sezon A Takım’da değerlendireceklerini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here