Doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarından oluşan Grup Her Telden, Bornova Belediyesi ve Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı Toksikoloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsü işbirliği ile konser verdi

İZMİR’de 2012 yılında hemşirelik haftası kutlamaları yapılırken oluşturulan Grup Her Telden, performansıyla beğeni topluyor. Bornova Belediyesi ve Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı Toksikoloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsü’nde (BATI) düzenlenen konserde, Büyükpark içindeki Nikah Salonu’nda sahneye çıkan grup, Zülfü Livaneli şarkılarından oluşan repertuvarıyla izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.

GRUPTA AVUKAT DA VAR
Grup Her Telden adlı müzik grubu, BATI Enstitüsü Sekreteri Hasan Şahin, Dr. Hulusi Şam, Dahiliye Uzmanı Levent Elgün, Ege Üniversitesi Organ Nakli Merkezi Başhemşiresi Nebile Özdemir, Avukat Fikret Elgün, Psikiyatri Profesörü ve BATI Enstitüsü Müdür Yardımcısı Ender Altıntoprak, Ege Üniversitesi Periton Diyaliz Hemşiresi Betül Ünal ve Ege Üniversitesi Konservatuvarı Halk Oyunları Bölümü 1. sınıf öğrencisi Okan Okçu’dan oluşuyor. Konserin ardından Bornova Belediye Başkan Yardımcısı Belgüzar Başer Köpüklü, grup üyelerine çiçek vererek teşekkür etti. Grup Her Telden ise konserin düzenlenmesine katkıda bulunanlara fidan sertifikası hediye etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here