MHP Milletvekili Adayı Murat Koç, seçime bir kala çalışmasına hız kesmeden devam ediyor. Gün içerisinde 4. ve 5. sanayi sitelerine esnaf ziyaretinde bulunan Koç, Kavaklıdere ve Pınarbaşı esnafını da ziyaret etti. Koç, ”Ben adaylığımı vekalet almanın bilincinde, sorumluluğunda olarak koydum. Her zaman hakkederek kazandım. Bu işe başlarken ki amacımda hakkederek kazanmaktı. Bundan sonrada çalışan, halkıma hizmet edecek olan bir vekil olmak isterim.” dedi. Koç, ”Umarım milletimde oy sandığına gittiğinde vekalet vermenin bilincinde olarak oylarını kullanır. Biz çalışmalarımızda bu bilinci oluşturmaya çalıştık” diye söyledi.

Esnaf ziyaretlerini gerçekleştirirken de vekalet vermenin önemine değindi. Esnafın her zaman yanında olacağını belirten Koç, ”Bende esnaf olmayı en iyi bilenlerdenim. Yaşadığımız zorlukları birlikte aşmak için MHP demeliyiz. Kendinize oy vermenin zamanı geldi. Bizler halkın içinde olan, halkıyla birlikte yaşayan, halkının derdine ortak olan vekiller olacağız” ifadesini kullandı.

MHP Milletvekili Adayı Koç, ”Ne çalışanı ne emekliyi ne de işsiz vatandaşlarımızı unutmadık. Biz tüm vatandaşlarımız için her şeyi düşünerek beyannamemizi hazırladık. Biliyoruz ki Türkiye de emekli olduktan sonra geçimini sağlayamadığı için çalışmak zorunda olan insanlarımız var. Emeklilerin aylıklarındaki kesintiler kaldırılacak ve aylıklar arasındaki eşitsizlikler giderilecek. Emeklilere iki aylık asgari ücret tutarında ‘Emekli Destek Ödeneği’ verilecektir. Yaş ve prim gününe takılan kardeşlerimizin mağduriyeti giderilecektir” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here