İstanbul Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

02:41 saat

19 June 2024

12 Zi’l-Hicce 1445
Gece namazına (teheccüde) devam ediniz. Çünkü bu, sizden önceki sâlih zâtların âdetidir. Ve muhakkak gece namazı, Allâhü Teâlâ’ya mânen yaklaşmaya vesîledir, günahlardan korunmaya bir vâsıtadır, birtakım günahlara keffârettir ve hastalıkları bedenden uzaklaştırır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:24

Güneş

05:25

Öğle

13:10

İkindi

17:10

Akşam

20:46

Yatsı

22:38

İstanbul Namaz Vakitleri

İstanbul Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
19 Jun Wed 12 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:25 13:10 17:10 20:46 22:38
20 Jun Thu 13 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:25 13:11 17:11 20:47 22:38
21 Jun Fri 14 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:25 13:11 17:11 20:47 22:38
22 Jun Sat 15 Zi’l-Hicce 1445 03:25 05:25 13:11 17:11 20:47 22:38
23 Jun Sun 16 Zi’l-Hicce 1445 03:25 05:26 13:11 17:11 20:47 22:39
24 Jun Mon 17 Zi’l-Hicce 1445 03:25 05:26 13:12 17:11 20:47 22:39
25 Jun Tue 18 Zi’l-Hicce 1445 03:26 05:26 13:12 17:12 20:47 22:39
26 Jun Wed 19 Zi’l-Hicce 1445 03:26 05:27 13:12 17:12 20:47 22:39
27 Jun Thu 20 Zi’l-Hicce 1445 03:27 05:27 13:12 17:12 20:47 22:38
28 Jun Fri 21 Zi’l-Hicce 1445 03:27 05:27 13:12 17:12 20:47 22:38
29 Jun Sat 22 Zi’l-Hicce 1445 03:28 05:28 13:13 17:12 20:47 22:38
30 Jun Sun 23 Zi’l-Hicce 1445 03:29 05:28 13:13 17:13 20:47 22:38
1 Jul Mon 24 Zi’l-Hicce 1445 03:29 05:29 13:13 17:13 20:47 22:37
2 Jul Tue 25 Zi’l-Hicce 1445 03:30 05:29 13:13 17:13 20:47 22:37
3 Jul Wed 26 Zi’l-Hicce 1445 03:31 05:30 13:13 17:13 20:47 22:37
4 Jul Thu 27 Zi’l-Hicce 1445 03:32 05:30 13:14 17:13 20:47 22:36
5 Jul Fri 28 Zi’l-Hicce 1445 03:33 05:31 13:14 17:13 20:47 22:36
6 Jul Sat 29 Zi’l-Hicce 1445 03:34 05:32 13:14 17:13 20:46 22:35
7 Jul Sun 30 Zi’l-Hicce 1445 03:35 05:32 13:14 17:13 20:46 22:34
8 Jul Mon 1 Muharrem 1446 03:36 05:33 13:14 17:13 20:46 22:34
9 Jul Tue 2 Muharrem 1446 03:37 05:34 13:14 17:13 20:45 22:33
10 Jul Wed 3 Muharrem 1446 03:38 05:34 13:15 17:13 20:45 22:32
11 Jul Thu 4 Muharrem 1446 03:39 05:35 13:15 17:13 20:44 22:31
12 Jul Fri 5 Muharrem 1446 03:41 05:36 13:15 17:13 20:44 22:30
13 Jul Sat 6 Muharrem 1446 03:42 05:36 13:15 17:13 20:43 22:29
14 Jul Sun 7 Muharrem 1446 03:43 05:37 13:15 17:13 20:43 22:28
15 Jul Mon 8 Muharrem 1446 03:44 05:38 13:15 17:13 20:42 22:27
16 Jul Tue 9 Muharrem 1446 03:46 05:39 13:15 17:13 20:42 22:26
17 Jul Wed 10 Muharrem 1446 03:47 05:40 13:15 17:13 20:41 22:25
18 Jul Thu 11 Muharrem 1446 03:48 05:40 13:15 17:13 20:40 22:24
19 Jul Fri 12 Muharrem 1446 03:50 05:41 13:15 17:13 20:40 22:23