İzmir Gazeteciler Cemiyeti, eğitime verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu. İGC ile Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları arasında imzalanan işbirliği anlaşması ile üyeler indirim imkânı kazandı.

Emre DÖKER

İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC), üyelerinin hayatını kolaylaştırmak adına attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. İGC son olarak Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları ile işbirliği anlaşması imzaladı. İGC Başkanı Misket Dikmen ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs Genel Müdürü Ömer Özdemir arasında imzalanan protokol kapsamında kuruma kayıt yaptıran İGC üyelerinin birinci derece yakınlarına yüzde 40’a kadar indirim uygulanacak.

BORNOVA VE BUCA

2017-2018 eğitim ve öğretim yılı kapsamında uygulanacak anlaşma gereği Bornova Kampüsü için Mayıs ve Haziran aylarında yüzde 40, Temmuz ve Ağustos ayları için yüzde 30, Buca Kampüsü için Mayıs ve Haziran aylarında yüzde 30, Temmuz ve Ağustos aylarında yüzde 20 eğitim indirimi verilecek. İGC üyelerinin birinci derece yakınlarını kapsayacak anlaşmaya göre ödemeler nakit veya taksitli seçenekler ile yapılabilecek. Anlaşma, Zübeyde Hanım Eğitim Kurumlarının, Bornova ve Buca kampüsleri ile Merkez Anaokulu ve Buca Koop Anaokulu için geçerli olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here