CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir’in ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürdü. CHP lideri, “8 Haziran’da Allahın izniyle Başbakan olacağım. Her eve huzur getireceğim” dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, genel seçime bir gün kala çalışmalarını aynı zamanda milletvekili adayı olduğu İzmir’in ilçelerinde sürdürdü. Ziyaret ettiği ilçelerde halka da seslenen Kılıçdaroğlu, “Torbalı’dan bir daha Türkiye’ye söz veriyorum. Oy versin vermesin, CHP iktidarında hiçbir vatandaşı ötekileştirmeyeceğim. Çünkü siyasi kavgalardan bıktık, artık bu millet de bıktı. Kavgaya izin vermeyeceğim. Her konuda bana saldırıyorlar, hiçbirisine cevap vermiyorum” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekili adayı da olduğu İzmir’in ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürdü. Havalimanında sevgi gösterileriyle karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk olarak Menderes İlçesini ziyaret etti. Burada otobüsten halkı selamlayan Kılıçdaroğlu, ardından ‘çiftçi dostu’ sloganlarıyla Torbalı’da karşılandı.

Torbalı’da ilçe turu atan Kılıçdaroğlu, burada otobüsün üzerinde halka seslendi. 8 Haziran’da Allahın izniyle Başbakan olacağını söyleyen Kılaçdaroğlu, “Bu ülkeye barışı, huzuru getireceğim. Bu ülkede çocuklar yatağa aç girmeyecek. İşsizliği yolsuzluğu bayrağın altında tarihe gömeceğim. Üreteci, çiftçi, esnaf, taşeron işçisi, esnaf kazanacak. Sadece hortumcular kaybedecek. Benim saray merakım, köşe dönme merakım yok. Benim tek hedefim var, bu ülkede herkes huzur içinde yaşasın. Her eve huzur gelsin. Benim tek görevim var 77 milyon yurttaşın vergilerinin hesabını size vermek. Bunu namuslu bir görev olarak görüyorum” dedi.

ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİM
Türkiye’nin gerginliklerden artık sıkıldığını anlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Torbalı’dan bir daha Türkiye’ye söz veriyorum. Oy versin vermesin, CHP iktidarında hiçbir vatandaşı ötekileştirmeyeceğim. Çünkü siyasi kavgalardan bıktık, artık bu millet de bıktı. Kavgaya izin vermeyeceğim. Her konuda bana saldırıyorlar, hiçbirisine cevap vermiyorum. Çünkü benim derdim pastayı nasıl büyüteceğim, halkça nasıl bölüşeceğim, benim derdim, her eve huzur gelsin. 7 Haziran’da bunları sandığa gömeceğiz. Yaşanacak bir Türkiye için, çocuklarımız geleceğimiz, vatanımız için oyumuzu kullanacağız” dedi. Kendisini dinleyenlere “Söz mü” diye seslenip, onlardan söz aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here