bisiklet-kampanyasi
Sarı Bisiklet Projesi kapsamında fabrikada yenilenen eski bisikletler Seferihisarlı miniklere teslim edildi.

Bisikleti olmayan çocukların yüzünü güldürmek için başlatılan Sarı Bisiklet Projesi kapsamında fabrikada yenilenen eski bisikletler Seferihisarlı miniklere teslim edildi.

Çocukların en sevdiği aktivitelerin başında bisiklete binmek geliyor. Ancak her aile çocuğuna bisiklet alma imkanına sahip olmayabiliyor. Bu fikirden hareketle; Eti firması tarafından Aktif Yaşam Derneği işbirliği ile düzenlenen ve şimdiye kadar bisiklet sahibi olamayan çocukları bisikletlendirmeyi amaçlayan Sarı Bisiklet Projesi tüm hızıyla sürüyor. Proje kapsamında son olarak Manisa’daki bir fabrikada yenilenen eski bisikletlerin beşi Seferihisar Ulamış’ta sahiplerine teslim edildi.

ÇİFTLİK TÖREN

Ulamış’ta bir çiftlikte düzenlenen mütevazı törende çocuklarla bir araya gelen muhtar Kadir Girginer ve Perşembe Akşamı Bisikletçileri Grubu kurucusu Muhlis Dilmaç, yenilenen bisikletleri Ulamışlı çocuklara teslim ettiler. Dilmaç proje kapsamında daha önce de Yeni Orhanlı Köyü’nde çocukları bisikletlendiklerini, projenin İzmir’de sürdürülmeye devam edeceğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here