Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenen ve dört gün süren Gençlik ve Spor Festivali unutulmaz görüntülerle sona erdi. Düzenlenen konserleri 7’den 77’ye binlerce kişi takip etti

BAYRAKLI Belediyesi’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği ve dört güne yayılan Gençlik ve Spor Festivali özellikle gençler tarafından yoğun ilgi gördü. Kortej yürüyüşüyle başlayan festival kapsamında beat box, power extreme, break dance, extreme rampa ve akrobasi, zumba şov, yöresel ve halk oyunlar gösterileri gerçekleştirildi. Ayrıca fastivalde ünlü rockçı Haluk Levent şarkılarıyla gençleri mest etti. Mustafa Özenç ve Lokman Demirkıran ise söyledikleri türkülerle beğeni kazandı.

Gençlerin sevgilisi rapçiler Ege Çubukçu, Grogi ve Anıl Piyancı ise verdikleri konserde binlerce kişiyi buluşturdu. Ünlü sanatçı Murat Boz ise şarkılarını bu sefer gençler için seslendirdi.

GENÇLERİ DİNLİYORUZ
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, gençlerden gelen talep doğrultusunda Gençlik ve Spor Festivali’ni düzenlediklerini belirterek, “Gençlik masamızın düzenliği toplantıda arkadaşlarımız, gençlik festivali önerisi getirdi. Biz de tamam dedik. Bayraklı Belediyesi olarak gençleri dinliyor ve önerileri dikkate alıyoruz. Dört gün süren festivalimiz çok coşkuluydu. Olumlu geri dönüşler aldık. Önümüzdeki yıl festivalin ikincisini düzenleyeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here