Göztepe 90. yılını bugün büyük bir coşkuyla kutlayacak. Saat 17.00’da Güzelyalı sahilinde başlayacak kutlamalar, 22.00’daki meşale ve havai fişek gösterileri ile son bulacak.

Kısa bir aradan sonra PTT Birinci Lig’e tekrar yükselen Göztepe Spor Kulübü, bugün 90. yılını görkemli bir şekilde kutlayacak. Göztepe Spor Kulübü, taraftar grupları ve Konak Belediyesi’nin işbirliği ile gerçekleşecek etkinlik saat 17.00 itibariyle başlayacak. Güzelyalı sahilde toplanacak taraftarlar, Konak sahiline doğru sıralanarak meşalelerini yakmak için bekleyecek. Saat 22.00’da Göztepe Spor Kulübü yöneticileri, taraftarlar İzmir Körfezi’nin sarı-kırmızıya boyayacak.
Etkinlik meşalelerin ardından başlayacak olan havai fişek gösterileriyle son bulacak. Göztepe Spor Kulübü başkanı Mehmet Sepil ve tüm yöneticileri kutlamalarda hazır bulunacak. Ayrıca meşale şovu Göztepe tarihinde önemli zaferlere imza atmış efsane kadronun yakacağı ilk meşale ile başlayacak.

Hentbolde imza şov

HENTBOL Erkekler Süper Ligi’nde ilk kez mücadele etmeye hazırlanan Göztepe’de transfer harekatı sürüyor. Sarı kırmızılılar, Ankara Büyükşehir Belediyespor’dan sağ kanat Yiğit Eröz, sol oyun kurucu Tuğberk Çatkın’ın ardından iç transferde başantrenör Ferudun Dorak, antrenörler İbrahim Belet, Cenk Kurtar ile oyuncular Cenk Köker, Gökhan Örnek, Baran Nalbantoğlu, Murat Enç, Can Arıcı, Mustafa Altun, Erdoğan Sürer ve Doğukan Aktaş’la sözleşme yeniledi. Göztepe dış transferde de sol kanat Berkay Durmaz, Arda Vurgun ve kaleci Can Çağanay’ı kadrosuna kattı. Takım için Bülent Özkul Spor Salonu’nda düzenlenen imza törenine CEO Barış Güçlü de katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here