buca-belediyesi
Buca Belediyesi, Bucaspor'un hem tesislerine hem de kasasına güç katıyor.

Buca Belediyesi, Bucaspor’un hem tesislerine hem de kasasına güç katıyor. Gıda, yakıt, ulaşım desteğinin yanında kulübün Kaynaklar Tesisleri’nde baştan aşağı yenileme ve tadilat çalışmaları başlatan Buca Belediyesi, Bucaspor tesislerini 30 gün içinde yabancı kulüplere ve misafir ekiplere kiralayabilecek hale getirerek sürekli gelir kaynağı yaratacak.

Bu arada Buca Belediyesi şirketi BucaMar ise Bucaspor’un forma sponsoru olarak kulüp kasasını güçlendirdi. Çalışmaları yerinde inceleyip Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş’a forma hediye eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, “Şimdi sıra oyuncularda ve Bucalı hemşerilerimizde” dedi.

Tesislerin kamp bölümü ve akademi yatakhanelerini yenileme çalışmaları başlatan belediye, ranzadan dolaba, yakıttan otobüse kadar tesisin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti. Kentin gözbebeği Bucaspor‘u en üst seviyeye taşımak için seferberlik başlattıklarını kaydeden Başkan Piriştina, “İddia ediyoruz ki Türkiye’nin en güzel altyapı futbol tesisi olacak. Özlediğimiz beklediğimiz şaşalı Bucaspor’un başarılı günlerine döneceğiz” diye konuştu. Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, “Bucaspor’u kendi kendine yetebilir hale getireceğiz. Başkana özellikle çok teşekkür ediyoruz. Hem formada göğüs reklamı hem de tesislerde hummalı çalışmayla Bucaspor’a sahip çıkıyor” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here