konser
Urla'da, The Harma ve Brayela işbirliğinde sokak hayvanları ve bakımevine yardım konseri düzenleniyor. Yarın gerçekleşecek olan konsere giriş ücreti mama ile olacak.

Urla’da, The Harma ve Brayela işbirliğinde sokak hayvanları ve bakımevine yardım konseri düzenleniyor. Yarın gerçekleşecek olan konsere giriş ücreti mama ile olacak.

Urla’da yarın (22 Eylül Cumartesi günü) hayvanlar için özel bir etkinlik var. Urla’da İskele Mahallesi Mithatpaşa Caddesi’nde (ağaçlı yol) bulunan Brayela Cafe’de geliri sokak hayvanları yararına kullanılmak üzere bir konser düzenlenecek. Hayvan dostu müzik gruplarının sahne alacağı konsere giriş ise iki ya da üç kilogramlık kapalı pakette ambalajlı kedi veya köpek maması ile olacak. Toplanan mamalar, Urla Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ne ve Urla Hayvan Hakları Harekete platformuna bağışlanacak. Konser etkinliğinde saat 20.45’te Başıbozuk, saat 00.00’da Wanted grubu sahne alırken, geceye bir de sürpriz sanatçı katılacak. The Harma’nın organizasyonu ile Brayela ortaklığında yapılacak olan etkinliğe tüm hayvanseverler davet edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here