Mali ve sportif olarak sıkıntılı bir süreç geçiren Altay’da yönetim, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret ederek kendisinden destek istedi

ALTAY yönetimi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Yüksek Divan Kurulu Başkanı Erdoğan Tözge, Kulüp Başkanı Cihangir Marmara, Basın Sözcüsü Mehmet Mütevellioğlu, Muhasip Üye Ferit Yakmaz, Sosyal İşlerden Sorumlu Yönetici İrfan Aysal ve eski yöneticilerden Celal Kiter, Kocaoğlu’na kulübün yaşadığı sıkıntıları anlattı, forma hediye etti. Başkan Aziz Kocaoğlu’nun Alsancak Stadı’nın kapatılması ve 3’üncü Lig’e düşmeleri nedeniyle sancılı bir süreç yaşadıklarını dile getiren yönetime destek sözü verdiği öğrenildi. Erdoğan Tözge’nin Kocaoğlu’na 9 Eylül’de Alsancak’ta açılışı planlanan Altay 100’üncü Yıl Anıtı ile ilgili bilgilendirmede bulunduğu kaydedildi.

Tözge ve Dülger’den destek
Transfer yasağını kapatmak için başlatılan 100 Altaylı’dan 10.000 TL kampanyasına ilk destek Erdoğan Tözge ve Murat Bora Dülger’den geldi. Kulübün iki değerli ismi bu duyarlı davranışıyla gelecek yeni desteklerin de önünü açtı. Siyah beyazlılar geçtiğimiz günlerde eski futbolcularına, Başkanlarına, alt yapıda yetişip çeşitli kulüplerde forma giyen oyuncularına, camianın önde gelen isimlerine, taraftarlara yapılan açık çağrıda tüm camianın taşın altına elimizi koyması temennisinde bulunmuştu. Yönetimin başlattığı kampanyada kulübe 10’ar bin TL bağışlayacak 100 Altaylı’nın isimlerinin pazartesi günü belirleneceği açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here