Göztepe 90.kuruluş yıl dönümünü coşkulu bir şekilde kutladı. Taraftarlar her yıl olduğu gibi Güzelyalı sahilinde meşaleler ile eşi benzeri görülmemiş bir şova imza attı

İzmir ve Türk futbolunun mihenk taşlarından Göztepe, kuruluşunun 90. yılını görkemli bir şekilde kutladı. 2 yıllık aranın ardından yeniden PTT 1. Lig’e yükselmenin mutluluğunu yaşayan Göz Göz, on binlerce taraftarının katılımıyla uzun yıllar unutulmayacak bir şölene imza attı. Kutlamaların onur konuğu bir dönem Göztepe’de antrenörlük görevinde bulunan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim oldu. Terim önce Başkan Mehmet Sepil, yöneticiler ve efsane futbolcularla birlikte saat 22:00’da ilk meşaleyi yaktı. Ardından Üçkuyular iskelesinden tekneyle hareket eden heyet, Güzelyalı Sahili boyunca yaptığı turla taraftarların meşale şovu ve havai fişek gösterisini izledi. Daha sonra Sepil, Terim, yöneticiler ve efsane takımın oyuncuları birlikte akşam yemeği yedi.

KÖRFEZ SARI KIRMIZI

Kulüp, taraftar grupları ve Konak Belediyesi’nin işbirliği ile gerçekleşen etkinlik dün saat 17.00 itibariyle başladı. Güzelyalı Sahil’de bir araya gelen sarı kırmızılı futbolseverler, Konak Sahili’ne doğru sıralanarak meşalelerini yakmak için hazır oldu. Saat 22.00’da ise büyük bir coşkuyla İzmir Körfezi sarı-kırmızıya boyandı. Etkinlik meşalelerin ardından başlayan havai fişek gösterileriyle son buldu. Sarı kırmızılıların başkanı Mehmet Sepil ve tüm yöneticiler kutlamalarda hazır bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here