Transfer yasağı devam eden sarı lacivertli takımda sözleşmesi biten üç isimden İskender Alın ve Emin Aladağ ayrılacağını söylerken Yasin Avcı gelecek sezon da kalmaya sıcak bakıyor

Yaşadığı madi ve manevi sıkıntılar sonrasında 2.Lig’e düşen Bucaspor’da yaralar sarılmaya başlanıyor. Sarı lacivertli takımda transfer yasağı devam ederken sözleşmesi biten bazı oyuncular ile de görüşmelere başlandı. Fırtına’da yönetim sözleşmeleri mayıs sonunda bitecek Yasin Avcı, İskender ve Emin’le masaya oturdu. Eski yabancı futbolculara olan 1 milyon 139 bin Euro borç yüzünden FIFA’nın talimatıyla 2 yıl transferden men edilen sarı lacivertli kulüpte yönetim, 3 futbolcuya da gelecek sezon takımda kalmalarını önerdi. Ancak 2’nci Lig’de oynamaya sıcak bakmayan İskender ve Emin’in üst liglerden gelen teklifleri değerlendirmek istedikleri öğrenildi.

İskender ve Emin’den umudu kesen yönetimin sezon devam ederken takımda kalmak istediğini bildiren Yasin konusunda sorun yaşamadığı kaydedildi. İlk yarıda Samsunspor’la oynanan maçta ön çapraz bağlarından sakatlanan ve sezonun kalan kısmında forma giyemeyen tecrübeli golcünün sözleşme yenileyeceği belirtildi. Bu sezon 13 maçta görev yapan Yasin ağları 2 kez sarsmayı başarmıştı. Emin 31 maçta 1 gol, İskender ise yine 31 maçta 14 gol kaydetmişti. Bu arada teknik direktör konusunda da ısrar sürüyor. Levent Eriş’in devam etmeme isteğine rağmen ikna çabalarıın devam ettiği vurgulanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here